Garlex Naturel Ürünler


Garlex Naturel Ürünler, doğal ürünler konusunda 2009 yılında üretim ve faaliyete başlamış, ilk olarak Garlex Sarımsak Şampuanı üretimini gerçekleştirmiştir  genç dinamik bir kurumdur. Garlex sarımsaklı şampuan üretici firma olarak müşteri memnuniyetine odaklanarak ürünlerimizi geliştiriyoruz.
Genç girişimciler tarafından kurulan Garlex, çalıştığı alanda kullanıcılarını memnun edecek, yüksek kaliteli ve ekonomik ürünleri siz değerli müşterilerimiz için üretimini yaparak, hizmetinize sunmak için yola çıkmıştır. Alanında öncü firmalar arasında yer almak, yeniliklerin öncüsü olmayı ilke edinmiştir.
Yeni ürün geliştirme, üreticilik çalışmalarımızı sürdürecek ve sürekli artan ürün çeşitlerimizle hizmetinizde olacağız ve siz değerli müşterilerimiz için piyasada emsali olmayan ürünler geliştiriyoruz. Çok yakında sırayla hizmetinize sunacağız.

Garlex Markası Garlex Naturel Ürünler'in tescilli markasıdır.

 

Vizyonumuz


Kaliteli hizmet, kaliteli ürün, kaliteli üretim anlayışı ile sürekli kendini yenilemek, yeniliklere uyum sağlamak, yeniliklerin öncüsü olmak. Sektöründe lider, en iyi ürünü, hizmeti veren ve firmaların güvenerek, severek, uyum içerisinde çalışabileceği ortamı oluşturmak. Her firmanın çalışmak isteyeceği kuruluş olabilmektir. Bedeli her ne olursa olsun, doğrudan, doğruluktan ayrılmamak.

Misyonumuz


Yüksek kaliteli ürünleri üretmek, en kaliteli hizmetleri, en uygun şartlar da müşterilerimize sunmak, müşterimizi üst düzeyde memnun etmek. Müşteri memnuniyeti bizim için ilk sırada gelir. Vizyonumuz doğrultusunda her türlü ticari, ahlaki, hukuki kurallara saygılı ve bu kuralları harfiyen yerine getiren; müşterilerine, bayilerine, çalışanlarına ve ilişki içerisinde bulunduğu tüm kesimlere katkılarını sürekli olarak geliştiren dinamik bir organizasyon olmak. Bunun için Toplam Kalite Yönetimi felsefesini ve sürekli gelişim anlayışını ilke edinerek mükemmele yolculukta sürekli mesafe kaydetmek.

 

İlkelerimiz


Kaliteli ürünler memnun müşterileri çoğaltacağına inanır, ürünlerimizin ve hizmetlerimizin kalitesinden asla ödün vermeyiz. Her bir talebi, öneriyi, şikayeti proje anlayışı ile alarak hizmette bütünsellik sağlarız. Müşteri velinimetimizdir. Müşteri kuruluşun varlık sebebidir. Müşterilerini memnun etmeyen bir kuruluş ayakta kalamaz anlayışındayız. Bayilerimiz kurumumuzun temel taşlarıdır. Ürünlerimizin ve hizmetlerimizin yayılması için kilit noktalarıdır. Kaliteli ürün, üretim ve hizmetler hem iç hem de dış müşterilerimizin hakkıdır. Üstün iş ahlakı, adil ve dürüst davranış şekli ile örnek kuruluş olmaya özen göstermek, verimliliği, etkinliği, üretkenliği ve kaliteyi en ön planda tutmak, tüm iletişim araçlarının sonuna kadar kullanarak şeffaf modern ve dinamik bir yapıda faaliyetlerimizi sürdürmek.

 

 

Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır