Garlic Shampoo

Garlic Shampoo

Hair conditioner ingredients in Garlic Shampoo have made this shampoo distinctive, so there is no need to use a hair conditioner anymore.
The garlic shampoo has the same pH level of hair and scalp, and therefore, it prevents the scalp’s irritation and itching after washing.
Garlic shampoo has always been identified as one of the most versatile of healing plants since time immemorial, and its many health benefits have been confirmed by scientific studies.
The use of garlic shampoo plant in cosmetic and hygiene products has become popular in past years. It stemmed from the fact that tropical use of garlic into the scalp and hair is healthful. Sulfur combinations, vitamins, minerals are considered as an extra-dermal source that help maintain hair growth.
The natural extract of garlic is used to help regulate sebum production on the scalp, stop dandruff, and protect and strengthen hair shaft and root.
The findings of recent comprehensive studies indicate the health benefits of garlicshampoo for hair growth, including its anti-inflammatory, antibacterial and antifungal properties. The studies also highlight that garlic improves poor blood circulation.
The studies involving garlic and our health go on and on, and scientists unravel more health benefits of garlic.
Garlex Garlic Shampoo contains pure deodorized garlic extract and leaves your hair smelling delicious.Garlic Shampoo

Sarımsağın Saça Faydaları

Binlerce yıldır şifa ve deva olarak kullanılan sarımsak, Garlex® Garlic Shampoo (Garlex® Sarımsak Şampuanı) olarak artık hizmetinizde. Saç, saç derisi ile ilgili problemlerinizin çözümünde etkin bir yardımcı.

Garlex® Garlic Shampoo (Garlex® Sarımsak Şampuanı)

Sarımsaklı Şampuan içerisinde; sarımsağa ilave olarak ısırgan otu, papatya, avakado, buğday, menekşe, çinko, provitamin b5 kullanılmıştır. Bu zengin içerik sayesinde Garlex® Garlic Shampoo sarımsak özlü şampuan adeta saç bakım kürüne benzemiştir.

Bu nedenle saç dökülmesinde, kepek probleminde, saç uzamaması probleminde, kök hücreleri ölmemiş saçlarınızın yeniden uzamasına etkin bir yardımcı ürün olmuştur.

Ayrıca, hediye olarak Garlex® Garlic Shampoo saç bakım losyonu verilmektedir. Garlex® Garlic Shampoo saç bakım losyonu içerisinde ise; adaçayı, defne, ısırgan otu, papatya, biberiye, mersin kullanılmıştır. Bu zengin içerik sayesinde saçlarınız yıkama öncesi besleyici şampuanın etkisini artırmaya yönelik hazır konuma gelecektir.

Saç Dökülmesinde Doğal ve Ekonomik Yardımcınız …

Sarımsağın çok eski zamanlardan beri çok yönlü en şifalı bitkiler arasında olduğu bilinir ki, onun zengin besin içeriği sayesinde sağlık bakımından birçok faydası bilimsel araştırmalarla kanıtlanmıştır. Bu şifalı bitki, Garlex® Garlic Shampoo olarak artık hizmetinizde.

Son yıllarda, sarımsağın kozmetik ve hijyen sektöründe kullanımı revaç buldu. Kimyasal gıda boyası, kimyasal koku gibi maddeler değil, gerçek sarımsaktan yapılan şampuan kullanımının kafa derisine ve saça iyi geldiği gerçeğinden kaynaklanır. Garlex® Garlic Shampoo sarımsak özlü garlic shampoo şampuan içerisinde sülfür bileşikleri, vitaminler ve mineraller gibi zengin besin içeriği saç sağlığını korumada ve saçla ilgili problemlerinizin çözümünde önemli rol oynar.

Doğal sarımsak özü kafa derisindeki Sebum üretimini düzenlemede, kepeği kesmede ve saç diplerini ve kökünü korumada ve güçlendirmede kullanılır. Son zamanlarda yapılan geniş çaplı araştırmalar, sarımsağın saç büyümesine antienflamatuar, antibakteriyel ve antifungal özellikler gibi birçok sıhhi faydasını gösteriyor.

Araştırmalar, ayrıca, sarımsağın zayıf kan dolaşımını düzene soktuğuna da dikkat çekiyor. Sarımsak sülfrik bileşiğinden dolayı antiseptik özelliğe sahiptir. Ayrıca Allicatine ve Alicine içerir.
Dahası,sarımsağın kokusunun sebebi olan sülfür bileşiklerinden biri olan Alicine ,bir antibakteriyel ve antivirüstür ki C vitamini ile birlikte zararlı mikropları öldürmede etkilidir.