Saç Bakım Şampuanı

Saç Bakım Şampuanı Garlex

Binlerce yıldır şifa kaynağı olarak kullanılan sarımsak, saç dökülmesine karşı saç bakım şampuanı olarak hizmetinizdedir.

Garlex sarımsak şampuanı zengin içeriği sayesinde saç dökülme problemi, kepeklenme, saç kırılması, hacimsizlik, saçların yavaş uzaması, parlaklık kaybı gibi konularda etkin bir yardımcıdır. Eğer saç kökleriniz ölmemişse saçların yeniden çıkmasına da yardımcı olacaktır.

Saç bakım şampuanı garlex saçları temizlemekle kalmaz, aynı zamanda istenildiği gibi kullanıldığında saçların genel bakımını yapıp, kaliteli bir şekilde beslenmesine yardımcı olacaktır.

Garlex sarımsaklı saç bakım şampuanı içeriğinde en yoğun miktarda sarımsak ve ilave olarak ısırganotu, papatya, avakado, menekşe, buğday bitkileri bulunmakta ve ilave olarak saç için hayati değerde çinko ve provitamin B5 bulunmaktadır.

Ayrıca yanında hediye olarak verilen saç bakım losyonu ise yine 6 çeşit bitki içermektedir. Bu birkiler ise ısırgan otu, papatya, defne, mersin, biberiye ve adaçayıdır. Bu bitkiler yanlız kullanımlarına göre birlikte kullanıldıklarında hem birbirlerini tamamlar hemde daha etkilidir.

Garlex saç bakım losyonu sarımsaklı saç bakım şampuanı garlexin etkisini artırmak amaçlı ön hazırlık olarak kullanılır. Gözeneklerin açılması ve kan dolaşımını tetiklemeye yardımcı olacak bitkiler ihtiva eder. Garlex sarımsak şampuanı ise saçların ve saç köklerinin derinlemesine beslenmesini sağlar.

Nasıl ki insanlar dengeli ve yeterli beslenemediklerinde, vücut dirençleri düşer zayıflar ve hastalıklara kolay yakalanırsa; saçlarınız da yeterli besini alamadığında öncelikle zayıflar, içten ve dışarıdan gelen olumsuz etkilere karşı direnci düşer. Beslenememe durumu devam ederse saçlar küçülür, zayıflar ve sonrasında tamamen yok olur.

Görünümüne özen gösteren bireyler için dolgun, güçlü, parlak ve dökülmeyen saçlar için garlex saç bakım şampuanını deneyin ..!